logo Agnieszka

IMG_20190222_113810

BLOG

banner 2  AERIAL YOGA small

Wydarzenia / Warsztaty cykliczne NOWOCZESNA DZIANINA

Dodano: Czwartek 11 maja 2017

 NOWOCZESNA DZIANINA  warsztaty cykliczne w Murowańcu i on-line .

 
Czy dzianina to tylko szydełkowy obrus jak u babci A może koszyczek na jajeczka? Lubię patrzeć na stare dzianiny ale jadę wtedy do skansenu i po to aby połączyć to stare wzornictwo z nowoczesnością.  Jeśli chcesz nauczyć się jak dziergać na drutach i szydełku, jak czytać wzory i jak je tworzyć zapraszam.
 
Co możesz zrobić? Kolejność przypadkowa i każdy będzie robił to co będzie chciał, żadne wszyscy razem i równo, a więc: firanki, dywany , koce i poduchy. Grubo? To może lżej: sukienki letnie ( zimowe też), topy i bikini. Mogą być zwiewne szale, poncza i płaszcze. A może sweter lub pelerynka. No dobrze torebki i torebeczki. Mało? 
 
Nasze spotkania będą cykliczne ale można dołączyć w każdym momencie. Czy od razu zrobisz sukienkę? Zależy od Ciebie. Niektórzy od razu robią konkretne rzeczy pomimo że dopiero zaczynają a inni wolą poćwiczyć.  Na pewno będzie ciekawie, kreatywnie i twórczo i to wszystko w Tobie. Nauka, pomoc i poradnictwo na każdym etapie tworzenia.
 
Spotkania co druga środa lub piątek 18.00 - 21.00  Online przez Skype lub w Murowańcu k. Bydgoszczy. Możesz dołączyć w każdej chwili i nie musisz być na każdym spotkaniu. Ty decydujesz co chcesz zrobić i w jakim czasie.
 
Początek 8.02.2019 
 
Cena: 70 zł / spotkanie
Info: 660 78 99 78
 
Możliwość wspólnego zakupu włóczek i akcesorii.

cofnij

Copyright © 2019 Agnieszka MASA

Projekt i wykonanie: VST Agencja Reklamowa Bydgoszcz