logo Agnieszka

BLOG

banner 2  AERIAL YOGA small

Wydarzenia / Pokaz ASHTANGA VINYASA YOGA z Basią Lipską Larsen w Bydgoszczy

Dodano: Wtorek 16 października 2012

Wakacje za nami, ale miło mi Wam zaprezentować Pokaz Asztanga Joga jaki zrobiłyśmy z Basią Lipską Larsen z okazji DNI AZJI organizowanych przez ZOO w Myślęcinku k. Bydgoszczy.

Cała impreza odbyla się 27 lipca i była wspaniała z kilku powodów:

   * pierwszy raz Bydgoszcz odwiedziła znakomita jogini i wieloletnia nauczycielka ashtanga vinyasa yoga Basia Lipska Larsen.   Dotychczas żaden ze znanych nauczycieli asztangi nie odwiedził naszego miasta.

   * rodzina Basi, która przyjechała razem z nią do Bydgoszczy i zgodziła się wziąć udział w pokazie pokazała szerszej publiczności bydgoskiej, że asztanga joga jest dla wszystkich. Jan mąż Basi kulturysta i trenerkulturystyki pokazuje, że siłownia i joga wspaniale do siebie pasują i uzupełniają. 70-letnia mama Basi - Zosia także znakomita jogini i cosmic healer pokazuje nam, że w III części życia możemy być zdrowi i sprawni i aż wstyd przyznać nawet bardziej niż młodzi.

   * Gosia Reyer - Kras nauczycielka asztanga jogi z Bydgoszczy jako przyszła mama, pokazała że ciąża nie wyklucza praktyki jogi dynamicznej, należy tylko zastosować pewnemodyfikacje zarówno w samej praktyce jak i w niektórych asanach.

   * A ja z Paulą Brzezińską reprezentowałyśmy tzw. przeciętne kobiety między 25 a 37 rokiem życia. Czyli matki, żony, partnerki, przyjaciółki, pracownice i kobiety przedsiębiorcze.

   * Nie zgodziła się wziąć udziału w pokazie moja córka Martynka lat 11 z powodu tremy, ale nie mniej i ona także rozpoczęła już swoją przygodę z jogą, a więc asztanga joga dla dzieci!

  Już wkrótce filmy z pokazu wraz z krótkim wykładem. Póki co zdjęcia są wycięte z filmu więc jakości zdjęć tu nie ma, ale za to jest jakość asztangi jest.

cofnij

Copyright © 2018 Agnieszka MASA

Projekt i wykonanie: VST Agencja Reklamowa Bydgoszcz