logo Agnieszka

BLOG

banner 2  AERIAL YOGA small

Wydarzenia / 9 czerwca Oczyszczanie i uwalnianie od programów rodowych

Dodano: Wtorek 29 maja 2018

 Burzliwy i pełen wyzwań czas dobiega końca  przynajmniej dla niektórych a napewno dla mnie. Od ubiegłorocznych wakacji dużo się działo w życiu każdego z nas, nie do ogarnięcia. Stare metody przestały działać a nawet można mieć wrażenie  że wszystko przestało działać. 9 symbolizuje koniec lekcji, a 6 czyli czerwiec to masa krytyczna czyli tzw dno. To idealny czas na uświadomienie sobie i zakończenie działania wg. starych schematów i wzorców  które już przeszkadzają nam na drodze osiągnięcia tego czego pragniemy z głębi serca i duszy. Często hamują nas a my uświadamiamy sobie je po czasie  I historię się powtarzają tylko coraz bardziej wysublimowane w coraz bielszych rękawiczkach .

   Moja intuicja mówi mi, że do tego lata ma się to zmienić dla nas. Niestety nie dla wszystkich i nie ma tu podziału na lepszych i gorszych czy jakiś egzaminów dla duszy i człowieka . Nic z tych rzeczy, to jakieś duchowe dyrdymały. Po prostu jedni rozpoczęli swój proces przebudzenia jakiś czas temu, inni go rozpoczęli a jeszcze inni nadal głęboko śpią. I mamy ich w swoim otoczeniu  nawet wśród najbliższych  I nie jest naszym celem ich budzić czy przyspieszać tylko zmiana w sobie, aby przestać dawać się wkręcać  często wykorzystywać  Czas na definitywne posprzatanie nas samych  oczyszczenie i uwolnienie .

Warto wiedzieć, że takie sprzątanie nas samych dokonuje zmian i uzdrawia energie rodzinne  Ustawia i porządkuje  wprowadza równowagę i harmonię . 

9.06 godz 10.00 do 18.00.

Cena 440 zł obejmuje obiad.

Zapisy i informacje :660 78 99 78

cofnij

Copyright © 2018 Agnieszka MASA

Projekt i wykonanie: VST Agencja Reklamowa Bydgoszcz