logo Agnieszka

Przebudzenie kobiet - warsztat

banner 2  AERIAL YOGA small

BLOG

Wydarzenia

ASHTANGA JOGA dla początkujących - nowa grupa 20.09

Dodano: Wtorek 12 września 2017

 Chciałabyś zacząć ćwiczyć jogę, ale coś Cię powstrzymuje? Co to jest? Strach, że nie dasz rady czy że będziesz odstawała od grupy? Że nie nadążysz albo że jesteś za sztywna? Że od .... lat nie ćwiczyłaś albo ostatni raz w szkole? Zdaża się.

A może zawsze jak już podejmiesz decyzję coś stanie na przeszkodzie? Coś się psuje i trzeba czekać na kogoś kto naprawi, albo dziecko zachoruje albo pies. A może Ciebie coś boli i nie chce przestać? Brzmi znajomo? Czy nie wydaje Ci się to dziwne, że zawsze coś się dzieje jak Ty chcesz już iść?

Moja Droga zła wiadomość jest taka: że nigdy nie będzie idealnych warunków aby zacząć ćwiczyć jogę czy coś zrobić dla siebie. Chciałybyśmy, żeby wszystko się tak poukładało, żeby było przewidywalne, spokojne i harmonijne. Dobra wiadomość jest taka, że jest to możliwe. To co mam zrobić? Masz na pewno dwie możliwości:

1. Czekać aż się wszystko poukłada. 
2. Zacząć pomimo wszystko, pomimo całej Twojej rozpierduchy i nieogarnięcia domu i dziecka.

Chcesz czekać ? Powodzenia, tylko czy wystarczy Ci życia na to czekanie? Życie podlega ciągłej ewolucji, a aby zrobić miejsce na nowe trzeba stare .... zburzyć. Stąd czekanie na kiedy to się skończy nie ma za bardzo sensu. Czekasz, czekasz i nic. I od nowa.

To mam zrobić? Zacznij od siebie. Nie będzie łatwo, bo najczęściej albo kogoś nie ma kto powinien np. zająć się dzieckiem, naprawić coś itd. Albo nagle wszyscy coś chcą od Ciebie na raz. Zamiast się denerwować wolę traktować takie sytuacje jako testy. Na ile ja jestem zdecydowana i zdeterminowana , aby pomimo wszystkich przeciwności zrobić to? Na ile ja jestem dla siebie ważna, żeby odłożyć obowiązki na te 1,5h +0,5 h na dojazd?

Gwarantuję Ci, że jeśli Ty się poukładasz, rozprawisz ze swoimi strachami i wewnętrznymi hamulcami, będziesz pewna że świat się nie zawali jak coś zrobisz później a nie od razu to wszystko naprawdę samo się poukłada.

A więc zapraszam na Ashtanga Jogę dla początkujących. nowa grupa, nowy nabór. Wszyscy nie będą dawali rady, albo będą, wszyscy będą odstawali tylko nie od grupy a od swoich oczekiwań względem własnego ciała i umysłu, i kiedy ma się to zadziać.

 

czytaj więcej

PO WAKACJACH - JOGAROBICS

Dodano: Poniedziałek 28 sierpnia 2017

Zapraszam wszystkich chętnych odmianach do Murowańca. Dlatych osób, które chciałyby spróbować jogi ale mają obawy lub po prostu nie chcą samej jogi zapraszam na nowe zajęcia jogarobics - połączenie fitnessu i jogi wkrótce filmik. 

 

czytaj więcej

Warsztaty cykliczne NOWOCZESNA DZIANINA

Dodano: Czwartek 11 maja 2017

 NOWOCZESNA DZIANINA  warsztaty cykliczne w Murowańcu i on-line .

 
Czy dzianina to tylko szydełkowy obrus jak u babci A może koszyczek na jajeczka? Lubię patrzeć na stare dzianiny ale jadę wtedy do skansenu i po to aby połączyć to stare wzornictwo z nowoczesnością.  Jeśli chcesz nauczyć się jak dziergać na drutach i szydełku, jak czytać wzory i jak je tworzyć zapraszam.
 
Co możesz zrobić? Kolejność przypadkowa i każdy będzie robił to co będzie chciał, żadne wszyscy razem i równo, a więc: firanki, dywany , koce i poduchy. Grubo? To może lżej: sukienki letnie ( zimowe też), topy i bikini. Mogą być zwiewne szale, poncza i płaszcze. A może sweter lub pelerynka. No dobrze torebki i torebeczki. Mało? 
 
Nasze spotkania będą cykliczne ale można dołączyć w każdym momencie. Czy od razu zrobisz sukienkę? Zależy od Ciebie. Niektórzy od razu robią konkretne rzeczy pomimo że dopiero zaczynają a inni wolą poćwiczyć.  Na pewno będzie ciekawie, kreatywnie i twórczo i to wszystko w Tobie. Nauka, pomoc i poradnictwo na każdym etapie tworzenia.
 
Spotkania od czerwca co druga środa 18.00 - 21.00 lub soboty 10.00 - 13.00.
 
Cena: 70 zł / spotkanie
Info: 660 78 99 78
 
Możliwość wspólnego zakupu włóczek i akcesorii.

czytaj więcej

Zajęcia w Bydgoszczy

Dodano: Poniedziałek 3 kwietnia 2017

Wspólnie z Akademią Partnerstwa zapraszam na nowo organizowane zajęcia w Bydgoszczy.  Informacje 660 78 99 78.

 

Planujemy stworzyć 2 grupy Jogę Rekonektywną dla kobiet i mężczyzn oraz Jogę Slowiańską dla kobiet. 

 

 

czytaj więcej

SEKRETY CIAŁA - warsztat

Dodano: Wtorek 24 stycznia 2017

      Czy możesz powiedzieć, że masz takie ciało jakie chcesz? Czy lubisz swoje ciało i dbasz o jego potrzeby? Często widzimy dwa modele w relacji ja i moje ciało: albo totalny kult ciała w postaci diet i treningów, pokonywania kolejnych swoich słabości , chęć lub potrzeba udowodnienia sobie, że wszystko mam pod kontrolą, bo ciało też mam pod kontrolą lub z kolei nic nie robienie "ze" swoim ciałem. Nasze ciała tak jak my mają swoje potrzeby, ale my albo ich nie słuchamy albo słuchamy je do tego stopnia, że zaczyna ono rządzić naszym życiem. A ja tak nie chciałam !

     Po 22 latachpracy z ciałem, nad ciałem wszelkimi różnymi metodami treningowymi, sportowymi, dietetycznymi, coachingowymi, energetycznymi i wszystko co tylko przyjdzie ci do głowy mogę powiedzieć z pełną odpowiedzialnością, że jestem partnerką dla mojego ciała i nigdy nawet przy najcięższych treningach i dietach nie miałam takiego ciała. Jestem z niego dumna. Jest moim przyjacielem. Jest śliczne, kobiece, silne i elastyczne. Dopieszczamy się i jemy wszystko i to czasami w naprawdę dużych ilościach, a tu brzuch płaski, fałdek nie ma i nie ma sie do czego przyczepić. Mało tego nie chcę się do niczego przyczepiać, bo naprawdę kocham moje ciało i potrafię się z nim komunikować i słyszeć jego potrzeby. Czasami moje ciało daje znaki, że nie jest zintegrowane z moim umysłem i stopniem świadomości, czasami pokazuje mi, że pewne stare sprawy i emocje są nie rozwiązane a ja nie chcąc ich przepracować lub bojąc się robię krzywdę sobie, bo moje ciało zaczyna chorować. Pracujemy nad tym bardzo szybko i efekty są często natychmiastowe.

    Pragnę podzielić się z Wami moją mądrością i doświadczeniem, abyście mogli doświadczyć stanu doskonałego zdrowia i zintegrowanego ciała, bo jest to piękny stan wprawiający w uczucie : Ach ! Nie potrzeba morderczych diet i treningów, ale uczucia. Jest to tak proste i jednocześnie tak trudne. Skąd o wiem? Bo przez 40 lat mojego życia z małymi przerwami walczyłam z moim ciałem i z życiem,  i je katowałam. Raz chuda raz klops, no w większości klops. A tu rok mija a moje ciało jest w coraz lepszym stanie i coraz sprawniejsze pomimo zmniejszenia ilości i trudności treningow, coraz szczuplejsze i z doskonałymi wnikami badań. Ja jestem coraz spokojniejsza, z coraz lepszymi relacjami z ludźmi, coraz szczęśliwsza , szybciej i lepiej radzę sobie z trudnymi sytuacjami. Nie walczę, choć umiem. Wygrywam bitwy przed ich rozpoczęciem. Cieszyc się życiem ! Ach ! Cieszyć się jedzeniem ! Ach ! Cieszyć się sobą ! Ach ! Doświadczyć starego smutku, przepracować w 2 dni i ponownie zakochać się w sobie ! Ach ! Posprzątamy jednym machnieciem ręki wasze ciała i wasze przekonania . Nowe, nowe, nowe idzie ! Po co sobie tak zycie utrudniać ? (oczko)

     Zapraszam 11 - 12 luty od godz 10.00

     Miejsce Murowaniec k. Bydgoszczy

     Wspólorganizator Joga Bydgoszcz

     Koszt: 500 zł

     Zapisy i informacje: [email protected] lub 660 78 99 78

 

czytaj więcej


Copyright © 2017 Agnieszka MASA

Projekt i wykonanie: VST Agencja Reklamowa Bydgoszcz