logo Agnieszka

IMG_20190222_113810

BLOG

banner 2  AERIAL YOGA small

Wydarzenia

Alchemia Człowieczeństwa - zostań twórcą swego Życia

Dodano: Wtorek 9 kwietnia 2019

    Zakochać się w życiu duchowym, medytacji i jodze jest stosunkowo łatwo. Jakie samopoczucie, więcej lub mniej pozytywnej energii i nadzieja. Wychodzimy z zajęć i jest dobrze. Wystarczą na 24 h , potem jeszcze troszkę automotywacji typu inni mają gorzej, dasz radę.  Po 48h albo kolejna dawka duchowości albo leżymy i kwiczymy.  Ponownie sięgamy po poprawiacze nastroju i nie ważne czy są to uspokajające, poprawiacze nastroju czy spotkanie z grupą medytacyjną czy duchową. I tak mijają kolejne dni, miesiące, lata. 

     A gdyby tak zakochać się w życiu. Tym codziennym, fizycznym. Zapraszam na cykl mini warsztatów czy patetycznie zwanych kręgów mocy. 12 cztero godzinnych spotkań podczas, których w praktyce zaczniesz stosować świadome tworzenie swojego życia. Więcej informacji piszcie lub dzwońcie. Zaczynamy  

czytaj więcej

Zakończenie II edycji kursu nauczycielskiego nauczyciel ashtanga i vinyasa yogi

Dodano: Niedziela 17 lutego 2019

     Z wielką przyjemnością oddaję w świat dwie nowe nauczycielki i trenerki jogi i terapii ruchem. Przez 8 miesięcy intensywnie pracowały i rozwijały swoje umiejętności i świadomość ciała,  emocji, umysłu i ducha. Piękny czas i one są piękne. To była wielka przyjemność obserwować i brać udział w uswiadamianiu im ich piękna, mądrości i wielkości. Okolice Rzeszowa zyskują Sabinę Ficek, która już prowadzi zajęcia w Przeworsku a Bydgoszcz to Ula Dutkiewicz. Zobaczcie jak jest teraz a jak było na początku. 

czytaj więcej

Joga i jogalates online

Dodano: Wtorek 12 lutego 2019

 Kochani, znudziła i zmęczyła mnie wirtualna rzeczywistość. Na jakiś czas nie będę pisać i publikować nowych filmików. Interesuje mnie żywy człowiek i jego poznanie. Chętnych zapraszam do zajęć prowadzonych w Murowańcu lub przez Skype online. I jedna i druga forma jest ciekawa i wartościowa, dająca też bezpośredni wgląd w bieżące sytuacje i zmiany. Szczegóły na mail terapiaruchem@gmail.com lub 660 78 99 78. Więcej info w zakładce jak pracuję /online. Pozdrawiam serdecznie 

czytaj więcej

Joga nidra - joga głębokiego snu i relaksu

Dodano: Czwartek 31 stycznia 2019

    Wszyscy potrzebujemy równowagi i zbalansowania w życiu. Potrzebujemy także dobrego snu podczas którego nasze ciała i umysły zregenerują się, oczyszczą, zbalansują i zrównoważą. Zajęcia przeznaczone dla wszystkich. Pomagają uporać się z gonitwą myśli, lękami i problemami z zaśnięciem lub wybudzaniem się w nocy.

Czas trwania do 2h. 

Miejsce : Studio Jogi w Murowańcu

Zapisy: 660 78 99 78

 

czytaj więcej

Warsztaty cykliczne NOWOCZESNA DZIANINA

Dodano: Czwartek 11 maja 2017

 NOWOCZESNA DZIANINA  warsztaty cykliczne w Murowańcu i on-line .

 
Czy dzianina to tylko szydełkowy obrus jak u babci A może koszyczek na jajeczka? Lubię patrzeć na stare dzianiny ale jadę wtedy do skansenu i po to aby połączyć to stare wzornictwo z nowoczesnością.  Jeśli chcesz nauczyć się jak dziergać na drutach i szydełku, jak czytać wzory i jak je tworzyć zapraszam.
 
Co możesz zrobić? Kolejność przypadkowa i każdy będzie robił to co będzie chciał, żadne wszyscy razem i równo, a więc: firanki, dywany , koce i poduchy. Grubo? To może lżej: sukienki letnie ( zimowe też), topy i bikini. Mogą być zwiewne szale, poncza i płaszcze. A może sweter lub pelerynka. No dobrze torebki i torebeczki. Mało? 
 
Nasze spotkania będą cykliczne ale można dołączyć w każdym momencie. Czy od razu zrobisz sukienkę? Zależy od Ciebie. Niektórzy od razu robią konkretne rzeczy pomimo że dopiero zaczynają a inni wolą poćwiczyć.  Na pewno będzie ciekawie, kreatywnie i twórczo i to wszystko w Tobie. Nauka, pomoc i poradnictwo na każdym etapie tworzenia.
 
Spotkania co druga środa lub piątek 18.00 - 21.00  Online przez Skype lub w Murowańcu k. Bydgoszczy. Możesz dołączyć w każdej chwili i nie musisz być na każdym spotkaniu. Ty decydujesz co chcesz zrobić i w jakim czasie.
 
Początek 8.02.2019 
 
Cena: 70 zł / spotkanie
Info: 660 78 99 78
 
Możliwość wspólnego zakupu włóczek i akcesorii.

czytaj więcej


Copyright © 2019 Agnieszka MASA

Projekt i wykonanie: VST Agencja Reklamowa Bydgoszcz