logo Agnieszka

BLOG

banner 2  AERIAL YOGA small

Wydarzenia

JOGA PARTNERSKA - bliskość i czułość

Dodano: Wtorek 12 grudnia 2017

 17.12.2017 zapraszam na JOGĘ  PARTNERSKĄ. Uwieńczenie po całym roku pełnym wyzwań, partnerstwa. Ze sobą, z mężem/partnerem, z innymi ludźmi. Nie ma potrzeby wcześniejszego przygotowania do jogi.  Zajęcia łagodne, dające ulgę i odprężenie ciału, bliskość i czułość, spokój i radość.  Czas na otwartość i bliskość z drugim człowiekiem.  Magia dotykania? 

 
Godz 11.00 do 13.00. 
Murowaniec 
Cena 100 zł za parę . 
 
Na zakończenie pyszna kawa mojego męża i ciacho.  Obowiązują wcześniejsze zapisy. Pozdrawiam cieplutko
 
 

czytaj więcej

ORGANIZACYJNIE O STRONIE

Dodano: Wtorek 14 listopada 2017

Moi drodzy,

Moja strona reprezentuje mnie, a więc jestem w procesie podobnie jak i Wy integracji wszystkich swoich części i aspektów. Proces trwa i nie jest zakończony. Stąd pomimo umieszczonych ikonek na stronie, nie wszystkie działają. Natomiast działają defacto tylko nie są podpiete pod stronę. 

A więc zapraszam na bloga po lewej stronie. Piszcie i komentujcie.

Zapraszam na Youtube Agnieszka Masa Joga i terapia ruchem - tam są umieszczone filmiki.

Zapraszam na Instagram - tu jeszcze mało aktywnie, ale uczę się. :)

 

czytaj więcej

Aktywne 9 miesięcy w Bydgoszczy

Dodano: Wtorek 10 października 2017

Wydatek energetyczny ciała kobiety w czasie porodu porównywalny jest do przebiegnięcia maratonu, czyli 42 km. Sporo. Z myślą o przyszłych mamach powstał ogólnopolski program Aktywne 9 miesięcy, którego jestem partnerem. To ćwiczenia dla kobiet w ciąży dostosowane do każdego trymestru ciązy a  stanowiące połączenie jogi, pilatesu i body ball. Pomaga rozluźnić napięte mięśnie i powięzi, łagodzi bóle kręgosłupa , aktywne przygotowanie do porodu wraz z najważniejszym nauką oddechu. Serdecznie zapraszam do Sport Factory w Bydgoszczy. Zajęcia odbywają sie w poniedziałki o godz. 9:00 i czwartki o godz. 17:00. Spokojna i radosna mama to spokojne i radosne dziecko.

 

czytaj więcej

ASHTANGA JOGA dla początkujących - nowa grupa 20.09

Dodano: Wtorek 12 września 2017

 Chciałabyś zacząć ćwiczyć jogę, ale coś Cię powstrzymuje? Co to jest? Strach, że nie dasz rady czy że będziesz odstawała od grupy? Że nie nadążysz albo że jesteś za sztywna? Że od .... lat nie ćwiczyłaś albo ostatni raz w szkole? Zdaża się.

A może zawsze jak już podejmiesz decyzję coś stanie na przeszkodzie? Coś się psuje i trzeba czekać na kogoś kto naprawi, albo dziecko zachoruje albo pies. A może Ciebie coś boli i nie chce przestać? Brzmi znajomo? Czy nie wydaje Ci się to dziwne, że zawsze coś się dzieje jak Ty chcesz już iść?

Moja Droga zła wiadomość jest taka: że nigdy nie będzie idealnych warunków aby zacząć ćwiczyć jogę czy coś zrobić dla siebie. Chciałybyśmy, żeby wszystko się tak poukładało, żeby było przewidywalne, spokojne i harmonijne. Dobra wiadomość jest taka, że jest to możliwe. To co mam zrobić? Masz na pewno dwie możliwości:

1. Czekać aż się wszystko poukłada. 
2. Zacząć pomimo wszystko, pomimo całej Twojej rozpierduchy i nieogarnięcia domu i dziecka.

Chcesz czekać ? Powodzenia, tylko czy wystarczy Ci życia na to czekanie? Życie podlega ciągłej ewolucji, a aby zrobić miejsce na nowe trzeba stare .... zburzyć. Stąd czekanie na kiedy to się skończy nie ma za bardzo sensu. Czekasz, czekasz i nic. I od nowa.

To mam zrobić? Zacznij od siebie. Nie będzie łatwo, bo najczęściej albo kogoś nie ma kto powinien np. zająć się dzieckiem, naprawić coś itd. Albo nagle wszyscy coś chcą od Ciebie na raz. Zamiast się denerwować wolę traktować takie sytuacje jako testy. Na ile ja jestem zdecydowana i zdeterminowana , aby pomimo wszystkich przeciwności zrobić to? Na ile ja jestem dla siebie ważna, żeby odłożyć obowiązki na te 1,5h +0,5 h na dojazd?

Gwarantuję Ci, że jeśli Ty się poukładasz, rozprawisz ze swoimi strachami i wewnętrznymi hamulcami, będziesz pewna że świat się nie zawali jak coś zrobisz później a nie od razu to wszystko naprawdę samo się poukłada.

A więc zapraszam na Ashtanga Jogę dla początkujących. nowa grupa, nowy nabór. Wszyscy nie będą dawali rady, albo będą, wszyscy będą odstawali tylko nie od grupy a od swoich oczekiwań względem własnego ciała i umysłu, i kiedy ma się to zadziać.

 

czytaj więcej

PO WAKACJACH - JOGAROBICS

Dodano: Poniedziałek 28 sierpnia 2017

Zapraszam wszystkich chętnych odmianach do Murowańca. Dlatych osób, które chciałyby spróbować jogi ale mają obawy lub po prostu nie chcą samej jogi zapraszam na nowe zajęcia jogarobics - połączenie fitnessu i jogi wkrótce filmik. 

 

czytaj więcej


Copyright © 2017 Agnieszka MASA

Projekt i wykonanie: VST Agencja Reklamowa Bydgoszcz