logo Agnieszka

BLOG

banner 2  AERIAL YOGA small

Wydarzenia

JOGA i Pilates w Murowańcu

Dodano: Poniedziałek 17 września 2018

Nowy sezon rozpoczęty. Joga i pilates w Przedszkolu Korona w Murowańcu. Zajęcia odbywają się zgodnie z grafikiem i przeznaczone są dla osób początkujących i zaawansowanych. Zapisy i informacje 660 78 99 78. Serdeczne zapraszam. 

 

czytaj więcej

Kurs nauczycielki Instruktor Ashtanga Vinyasa Jogi 200H

Dodano: Środa 23 maja 2018

Zapraszam na kolejną edycję kursu nauczycielskiego Ashtanga Vinyasa Yogi 200 H. Dla osób, które pragną poszerzyć i pogłebić własna praktyke jogi oraz dla tych, którzy pragną pracowac z innymi jako instruktor jogi. Kurs obejmuje 6 zjazdów weekendowych. Cena 2400 zł. Oprócz kursu konieczna jest w tym czasie praktyka własna jak i pod okiem doświadczonego nauczyciela. Istnieje możliwość dołączenia do grup online - poprzez Skype.

Termin rozpoczęcia : lipiec 2018

Zapisy i informacje 660 78 99 78

Szczegółowy program:

 

czytaj więcej

Joga kobieca - joga taneczna

Dodano: Środa 14 marca 2018

 Wybaczcie, że mało uśmiechu na filmiku ale nadal jest to dla mnie wyzwanie. Od grudnia po mojej ukochanej ashtanga jodze byłam bardziej rozbita. Dało mi to kopa do poszukiwań, szukania inspiracji, próbkowania inaczej, mniej, więcej, pracy z własną kobiecością. W efekcie mały wycinek czyli 30 minut Wam teraz przedstawiam. Dla mnie joga kobieca to joga ruchu, przepływu, ekspresji, miękkości. Zapraszam na zajęcia stacjonarne i on-Line przez Skype. Dobrego wieczoru

youtu.be/b2ppB4dWe_c

czytaj więcej

Alchemia Kobiecości moc i spełnienie - wyjazdowy warsztat weekendowy

Dodano: Piątek 2 lutego 2018

Lutowy wyjazdowy warsztat dla kobiet pragnących rozkwitnąć. Poczyścimy stare ograniczające nas przekonania, rozwiejemy iluzje i otworzymy się na kobiecość. Dosyć już strachu przed emocjonalnością, rozhisteryzowaniem, wewnętrznym rozwaleniu, koniec z matką wierzbą i wampem który tylko bierze. Koniec z królową łez, bólu i braku. I ja i Wy to wiecie, że to nieprawda. To są stare schematy postrzegania kobiet i kobiecości. A gdyby tak być kobietą spełnioną, zadowoloną i radosną. Spokojną i zrównoważoną? Sensualną i zmysłową. Taką która tworzy a nie niszczy. Pewną siebie i swojej wartości bez rywalizacji i presji. Zapraszam Was w podróż uświadomienia sobie i zamanifestowania swojej nowej kobiecości w ciele i życiu codziennym.

23 - 25 luty w przepięknym miejscu Guzkówka na Kaszubach.

Rozpoczęcie piątek godzina 18.00, przewidywane zakończenie niedziela godzina 13.00.

Koszt 440 zł

Wyżywienie śniadanie i obiadokolacja.

Zabierz matę i strój do ćwiczeń.

Informacje i zapisy 660789978 lub terapiaruchem@gmail.com.

czytaj więcej

Marcowy weekend z JOGĄ i PARTNERSTWEM 23-25.03

Dodano: Wtorek 9 stycznia 2018

 Zapraszam na marcowy wyjazd stanowiący uwieńczenie synchronizacji z nowymi standardami czlowieczeństwa: z partnerstwem, współpracą, miłością i bliskością, akceptacją i umiejętnością współżycia pomimo różnic, innych poglądów, wierzeń itd. Znajdujemy się w kulminacyjnym momencie kiedy to jest możliwość uwolnienia starych, ograniczających nas wzorców partnerstwa i schematów kontroli umysłu i podświadomości nad nami, naszymi wyborami i życiem. Nie spodziewam się cudów w kwestii polityki, państw czy urzędów. Ale w myśl fizyki kwantowej i zasad funkcjonowania energii potrzeba pewnej ilości zmian u ludzi aby wytworzyła się fala zmian społecznych. Oznacza to nie mniej niż więcej, iż najpierw czas na partnerstwo i współpracę w życiu i rodzinie każdego zz nas. zapraszamy pary i osoby indywidualne.

Informacyjnie wyjazd 

23-25.03.2018

Przyjazd w piątek i rozpoczynamy obiadokolacją godzinie 18.00. Zakończenie w niedzielę około godziny 14.00.

Zajęcia jogi więc proszę zabrać maty i strój oraz strój odpowiedni do pory roku i wyjść do lasu.

Cena 440 zł za osobę.

Wyżywienie : śniadanie i obiadokolacja.

Miejsce: urokliwe odosobniony pensjonat Guzkówka www.guzkowka.pl

Proszę o uszanowanie zamysłu wyjazdu i bliskości z przyrodą. Rozmowy telefoniczne wykonujemy w pokojach.

Ilość miejsc 8-10 osób

Zapisy i informacje 660 78 99 78 do 16 stycznia 2018. Warunkiem dokonania rezerwacji jest wpłata zadatku w wysokości 220 zł.

czytaj więcej


Copyright © 2019 Agnieszka MASA

Projekt i wykonanie: VST Agencja Reklamowa Bydgoszcz