logo Agnieszka

Przebudzenie kobiet - warsztat

banner 2  AERIAL YOGA small

BLOG

Przebudzenie kobiet - wewnętrzna moc.

Droga Kobieto !

            Jeśli to czytasz , to prawdopodobnie w jakiejś sferze swojego życia nie czujesz się zadowolona czy spełniona. Gdzieś coś Cię uwiera lub przeszkadza. Być może pewne sytuacje lub zdarzenia powtarzają się w Twoim życiu, wracają jak bumerang tyle, że w innych okolicznościach lub z innymi ludźmi a ty nie wiesz dlaczego? Czy mówisz : tak to już w życiu jest i godząc się na to powoli gaśniesz w oczach ? Ginie zapał i energia a Ty być może sfrustrowana i zrezygnowana , powtarzasz , że nie wszystko można mieć, albo w myślach wyzywasz się od egoistek?

            Dlaczego potrafimy walczyć o innych i za innych, a tak trudno zawalczyć o siebie i dla siebie? Nie masz tego już dość? Co z Tobą? Co Cię hamuje i blokuje? CZAS PRZEBUDZIĆ SWOJĄ WEWNĘTRZNĄ MOC i zacząć z niej korzystać. DLA SIEBIE ! Czas rozprawić się ze swoimi kompleksami i starymi przekonaniami i zacząć kreować swoje życie na własnych zasadach. Czas stać się dla siebie ważną, a nadejdzie taki dzień, że będziesz dla siebie;  najważniejszą i nie będzie to objaw egoizmu. Czas odciąć się od przeszłości i ograniczających twierdzeń typu: hm, to była lekcja na przyszłość, ludzie potrafią być tacy, tacy i tacy. Serio? Naprawdę nadal chcesz w to wierzyć i inne ograniczające przekonania? A co na tym zyskujesz, co zyskujesz na braku lub tyle mi wystarczy? Zacznij kreować dla siebie i to co wybierasz!

Warsztat poprowadzi Agnieszka Masa, trener emocjonalny i life coach. Kobieta po przejściach i z przeszłością. Od 22 lat pracująca holistycznie z ludźmi i dla ludzi, z ciałem i umysłem, od fizyki kwantowej i pracę ze świadomością, biologię totalną, po jogę i masaże głęboko relaksacyjne, powięziowe . 

Termin: 23.09, Godz: 10:00 – 20.00

Koszt: 500 zł, Murowaniec

 Zapisy i info: 660 78 99 78

cofnij

Copyright © 2017 Agnieszka MASA

Projekt i wykonanie: VST Agencja Reklamowa Bydgoszcz