logo Agnieszka

IMG_20190222_113810

BLOG

banner 2  AERIAL YOGA small

MASAŻE

 Magia dotykania czyli masaże. Dotyk ma magiczna moc. I o ile znane są badania przeprowadzone na niemowlętach często przytulanych i głaskanych i tych, którym nie dane było tego zaznać z uwagi ne okoliczności życiowe, o tyle często zapominamy o tym darze ludzkości i człowieczeństwa dla dorosłych i starszych dzieci. Kochani! Dotyk, głaskanie, przytulanie i bliskość są ważne dla każdego człowieka, niezależnie od wieku i stanu zdrowia. Zapraszam na masaże klasyczne, głeboko relaksacyjne- powięziowe i orientalne. Masaże harmonuzujące i równoważące ciało , umysł i duszę.     

Zdecydowanie moim faworytem jest masaż powięziowy ale uwaga głeboko relaksujący. Z mojej wiedzy i doświadczenia, a pracuje już ponad 20 lat z ciałem różnycmi metodami, najlepsze efekty uzyskuje się nie zmuszając ciało do bólu i obrony ale właśnie stopniowo, łagodnie i d elikatnie. Tą samą metode stosuje obecnie w ćwiczeniacach, oczyszczaniu ciała i powracaniu do zdrowia i na sesjach treningu emocjonalnego kiedy to układamy Wasze życie i pracujemy z przekonaniami i emocjami targającymi Wami jak wiatr liśćmi na wietrze. Ciało nie stawia wtedy oporu , przejawiającego się jako bóle czy to po intensywnym treningu, intensywnej jodze czy po zbyt mocnym masażu. Uwalnianie toksyn i oczyszczanie ciała następuje stopniowo i powoli, łagodnie. Nie wyklucza to oczywiście wykonywania intensywnych ćwiczeń, ale po uprzednim przygotowaniu nawet wielomiesięcznym. Stopniowo. 

Co nam daje delikatny masaż na powięziach? Powięzi popuszczając swoje napięcia pozwalają aby mięśnie i organy wewnętrzne stopniowo i coraz bardziej rozluźniały się. Niezwykle relaksacyjny i dotleniający całe ciało. Pomaga łagodzić bóle i napięcia mięśniowe karku i barków, łopatkowo – piersiowe oraz lędźwiowo - krzyżowe, poszerza zakres ruchu w stawach, uspokaja i wycisza. Pomocny w spadkach nastroju, depresji i stresie. Przywraca równowagę wewnętrzną i sprawność ciała,  równoważy emocjonalnie. 

     Częściowy masaż 0,5h , całościowy 1h. Gabinet w Murowańcu, Łochowie lub z dojazdem do klienta.

 

Polecam filmik umieszczony na facebook z Alchemia Partnerstwa Iwona Komenda. Pozdrawiam tak na marginesie :)

cofnij

Copyright © 2019 Agnieszka MASA

Projekt i wykonanie: VST Agencja Reklamowa Bydgoszcz