logo Agnieszka

Przebudzenie kobiet - warsztat

banner 2  AERIAL YOGA small

BLOG

JOGA na kontuzje lędźwi cz 3

Ileż to razy słyszałam albo sama szukałam przyczyny żeby nie ćwiczyć. Żeby nie zrobić swojej jogi. Ale wiedząc, że duch leniwszy jest niż ciało ( nie mylić z duszą ) rozkładam matę i zaczynam. Bolą mnie barki, ok zrobię jeszcze trzy powitania słońca i jeśli nie przestaną boleć to znaczy, że to nie mój dzień na praktykę jogi. Trzeba szanować swoje ciało, prawda?         Cholera, przestało boleć ! Ale teraz bolą mnie lędźwie. Ja rozumiem, że ruszone to ma prawo boleć, ale może jednak nie powinnam dzisiaj ćwiczyć? Cholera znowu po ustalonej pozycji przestaje boleć. Czyli wymówki!!!
        Będąc w schemacie działania, programie zawsze przyciągamy to samo. Zawsze szukanie wymówek. Dlaczego? Ponieważ w takim wzorcu jesteśmy , wzorcu braku, niedostatku, nie pozwalania sobie na to, żeby mieć to na co zasługujemy. Swoje naturalne zdolności tworzenia niszczymy wymówkami, opóźnianiem i zwlekaniem. Niszczymy radość życia, która jest prawem danym przez Boga, powstrzymując i ograniczając, a następnie wymyślając na to usprawiedliwienia, obwiniając innych, opowiadając o spiskach, opowiadając o "człowieku" . Nie ma innego człowieka poza Tobą, który mógłby Cię powstrzymać !
         I tu jest potwierdzenie. Filmy joga na kontuzje lędźwi zostały nakręcone przed upływem dwóch godzin od wypadku, powstania tej kontuzji, bez możliwości podniesienia się z nad wanny. A więc?
          Liczy się tylko jedna rzecz: czy jesteście gotowi na świadomość i zmierzenie się ze swoimi programami i manipulacjami? Mata i do dzieła, przy kontuzji tyle ile mogę, powoli, obserwując ciało i jego reakcje. Kto każe Ci schylać się do podłogi?

Link do filmu: youtu.be/8YNCTNbMHBY

cofnij

Copyright © 2017 Agnieszka MASA

Projekt i wykonanie: VST Agencja Reklamowa Bydgoszcz