logo Agnieszka

IMG_20190222_113810

BLOG

banner 2  AERIAL YOGA small

ASHTANGA YOGA kurs od podstaw ćwicz w domu

    Chcesz zacząć ćwiczyć jogę ale nie możesz lub z różnych powodów nie chcesz iść na zajęcia. Dobrze. Zapraszam na kurs online w formie fimów Ashtanga Vinyasa Yoga kurs od podstaw ćwicz w domu. 

Dla kogo: dla tych, którzy nigdy nie ćwiczyli jogi a chcieliby spróbować

                dla tych, którzy ćwiczą jogę ale chcą jeszcze dodatkowo poćwiczyć w domu

 

Wymagania zdrowotne: generalnie joga także ashtanga są przeznaczone dla każdego, natomiast w przypadku chorób trzeba zapytać lekarza czy nie ma przeciwskazań, zapytać także instruktora, które pozycje są dla danego schorzenia niewskazane i czy je odpuścić czy robić coś w zamian. Nie musisz rezygnować, jest wiele modyfikacji pozycji i możliwości dostosowania ich do danej osoby i jej sprawności.

Jak ćwiczyć:  najlepiej na pusty żołądek rano. Jeśli wolisz lub musisz ćwiczyć wieczorem dopilnuj aby od odstatniego posiłku upłynęło przynajmniej 3 godziny i aby był to posiłek lekkostrawny. Nie bez przyczyny jogini jedzą lekko i mało. Jeśli chcesz się wyginać i wykonywać trudniejsze pozycje jogiczne, nie da rady robić tego z pełnym brzuchem i jelitami. Będę o tym pisać na blogu, więc czytajcie.

                    Zakładamy wygodny strój, rozkładamy matę i do dzieła. Podczas ashtangi pracujemy głęboko z oddechem. Nie wskazane jest używanie przed zajęciami perfum lub balsamów do ciała. 

 Aby przejść dalej , najedź na zakładkę Ashtanga Yoga kurs od podstaw i wybierz interesujący Cię panel. W każdym będzie kilka fimików, dodawanych sukcesywnie.

cofnij

Copyright © 2019 Agnieszka MASA

Projekt i wykonanie: VST Agencja Reklamowa Bydgoszcz